Новини

НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ  «Наукові дослідження Маннатек - величезний прорив в вивченні імунної системи людини»

 

27 жовтня 2016 року
на базі та за підтримки Київської міської клінічної лікарні №1
пройшла наукова конференція на тему:
«Наукові дослідження Маннатек - величезний прорив в вивченні імунної системи людини»
за участю г
олови Міжнародної наукової консультативної ради (GSAB) компанії «Mannatech», засновника засобів підтримки  імунної системи людини на основі гліконутрієнтів — доктора Стіва Нуджента.

Організаторами конференції  виступили:

  • МІЖНАРОДНА АКАДЕМІЯ ЕКОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ
  • Міжнародна наукова консультативна рада компанії «Mannatech»

Доктор Стів Нуджент та ректор Міжнародної академії екології та медицини Михайло Юхимович Салюта

 

Під час роботи конференції були розглянуті питання наукового обгрунтування застосування імунних протекторів на основі гліконутрієнтів, засоби підтримки іммунітету в період епідемій та посилених навантажень. В конференції взяли участь провідні українські науковці та висококваліфіковані фахівці в галузі охорони здоров`я - представники НДІ, ВНЗ та ЛПЗ, а також науково-педагогічні працівники та студенти МАЕМ.

  

 

Доктор Стів Нуджент (USA) - старший міжнародний директор здоров'я компанії «Mannatech», має більш ніж 38-річний досвід роботи в інтегративній медицині. Д-р Нуджент є почесним президентом Американської медичної асоціації натуропатів (Anma), був президентом Міжнародної асоціації комплементарної медицини.


С.Нуджент удостоєний премії «Серце служителя» Mannatech Associates в 2007 році. Він випробував понад 6000 біологічно активних добавок, отримав міжнародне визнання в якості експерта в своїй галузі і викладає для споживачів і фахівців в галузі охорони здоров'я понад 30 років. Доктор Нуджент - найбільш затребуваний фахівець Mannatech по всьому світу, володар декількох наукових ступенів. Сфери його досліджень включають психологію (здоров'я і добре самопочуття, лідерство, управління, нейропсихологія), біологічну антропологію, науку про харчування. 

Доктор Нуджент народився і виріс в Детройті, штат Мічиган, США. З честю служив своїй батьківщині в морській піхоті США протягом майже двох десятиліть.

    

Лікарняний банк крові

Травматологічний пункт

Патологоанатомічне відділення

Відділ аптекарського забезпечення

Загальний відділ