Офтальмологічне відділення

Офтальмологічне відділення

Керівник – Заслужений лікар України, кандидат медичних наук,
доцент, лікар вищої категорії 

Веселовська Наталія Миколаївна

У відділенні впроваджені найсучасніші технології лікування катаракти з імплантацією штучного кришталика; глаукоми, відшарування сітківки, судинної та діабетичної ретинопатії; атрофії зорового нерву, короткозорості, косметичних дефектів орбіти, захворювань рогівки, косоокості та багатьох інших.

Лікарі відділення використовують новітні технології комп’ютерного та цифрового, зокрема морфологічного обстеження ока для раннього виявлення глаукоми, ендокринних, судинних та інших проблем  органа зору.

У відділенні в рік проводять понад 2500 операцій, консультують понад 9000 хворих. 

Новітні технології мікрохірургічного лікування, які впроваджено в роботу офтальмологічного відділення.

1. Комбіноване мікрохірургічне лікування катаракти з рефрактерною глаукомою з одномоментною імплантацією штучного кришталика та клапана Ахмеда.

2. Комбінований метод лікування кістозної макулопатії, тромбозів центральної вени сітківки та діабетичної макулопатії на основі поетапного застосування anti – VEGF факторів та лазеркоагуляції сітківки ока.

3. Комбінований метод лікування вторинної неоваскулярної глаукоми на основі поетапного застосування anti – VEGF факторів та імплантації клапана Ахмеда.

4. Комбіноване лікування вторинної факоморфічної глаукоми із застосованням сучасних антиглаукомних препаратів аналогів простагландинів.

5. Імплантація інтраокулярних ірідофакопротезів у пацієнтів після проникаючої травми ока.

6. Впроваджена повна комплексна діагностика глаукоми з використанням сучасних  комп’ютерних технологій.

У відділенні проводять великий обсяг наукової роботи та приймають участь у міжнародних наукових проектах сумісно з Інститутом фізіології ім. О.О.Богомольця НАНУ по розробці нових методів лікування глаукоми, сітківки та зорового нерву. 

 

Серед хворих, які звертаються до відділення, понад 60% пацієнтів з катарактою, 10% - з глаукомою. Близько 30% пацієнтів мають специфічні ускладнення таких захворювань, як діабет, гіпертонія, патологія щитовидної залози. З вересня 2003 року тут почала працювати лінія діагностики глаукоми, яка дозволяє адекватно оцінити компенсацію глаукоми та підібрати своєчасне лікування з довгостроковим спостереженням. Щорічно в офтальмологічному відділенні надають консультативну допомогу понад 12 тис. пацієнтам. 

Активна співпраця з кращими клініками Німеччини, Ізраїлю, Великобританії, Єгипту та участь у Міжнародних офтальмологічних конгресах не тільки прискорюють впровадження прогресивних технологій в клінічну практику, але і сприяють розробці нових ефективних методів.  

Кандидат медичних наук, лікар вищої категорії
Амер Сохіл проводить ультразвукове дослідження

 

Кандидат медичних наук, лікар вищої категорії Запорожченко Інна Борисівна проводить обстеження хворого до операції

 

Автоматичне дослідження оптичної системи ока проводить медична сестра Інна Кечіна 

 

Лікар вищої категорії Ольга Григорівна Пятіізбянцева проводить дослідження сітківки та зорового нерву на ретинальній камері

 

Офтальмологічна операція

 

Тел.:   +38 (044) 560-89-92 

Тел.:  +38 (044) 561-17-41 

Факс: +38 (044) 562-50-97 

 

Лікарняний банк крові

Травматологічний пункт

Патологоанатомічне відділення

Відділ аптекарського забезпечення

Загальний відділ

Інфо для ДОЗ