Новини

УСПІШНА ОПЕРАЦІЯ

Сьогодні розповімо вам історію нашої пацієнтки, котра зазнала поранень військового характеру, хоч сама є цивільною особою.

Це історія не тільки про порятунок нашими лікарями пацієнтки, а і свідоцтво терору, що кожного дня вчиняють над Україною та українцями.
Тож сама історія пацієнтки, котру було врятовано лікарями нашої лікарні.
Пацієнтка зазнала поранення у себе в селі, коли там проходили бойові дії, госпіталізовано її було до місцевої районної лікарні. Після стабілізації стану пацієнтки та деокупації території, де знаходилася лікарня, стало можливе переведення її до КНП "Київська міська клінічна лікарня №1" через два тижні після поранення. Пацієнтці було проведено повне обстеження із проведенням комп'ютерної томографії органів грудної клітки. Уламок від міни пробив грудну стінку, поламав восьме ребро, пройшов через нижню частку правої легені й зупинився біля серця. Пацієнтці було проведено операцію - відеоасистоване торакоскопічне видалення осколка з правої легені.
За кілька днів пацієнтку було виписано з нашої лікарні в стані гарного самопочуття та з чудовим настроєм на подальше одужання. Своєю чергою ми зичимо їй якомога найшвидшого повного одужання та міцного здоров'я. Дякуємо нашим чудовим лікарям за їх професійну роботу.

UspOper

UspOper2

UspOper3

Лікарняний банк крові

Травматологічний пункт

Патологоанатомічне відділення

Відділ аптекарського забезпечення

Загальний відділ

Інфо для ДОЗ