Головна

Терапевтичне відділення №1

Терапевтичне відділення №1 надає висококваліфіковану медичну допомогу населенню з патологією бронхо-легеневої і серцево-судинної систем, шлунково-кишкового тракту, ураженням нирок та з ендокринною патологією. Лікарями впроваджуються нові схеми лікування хворим з терапевтичною патологією.

Завідуюча терапевтичним відділенням №1
Мазурок Людмила Михайлівна

Завідуюча відділенням Мазурок Людмила Михайлівна після закінчення Чернівецького медичного інституту працює в лікарні № 1 м. Києва з 1985р., спочатку лікарем-інтерном, потім лікарем-ординатором терапевтичного відділення. Постійно працює над самовдосконаленням: в 1991р. пройшла курси з рефлексотерапії і в своїй роботі застосовувала ці навички, як доповнюючий метод лікування. З грудня 1995 р. працювала в відділенні клінічної імунології. В 1997р. пройшла тематичні курси по клінічній імунології, в 1998р. курси спеціалізації з клінічної імунології, по закінченню яких їй було присвоєно звання лікаря–спеціаліста за спеціальністю клінічна імунологія. 

В цей період активно займалась науково-дослідною діяльністю – вивченням імунодефіцитних станів, гіпоглобулінемії основних класів. Матеріали досліджень надруковані в ”Журналі практичного лікаря” № 1, 2001р. в співавторстві „ Клинико-иммунологический опыт изучения больных общей вариабельной гипогаммаглобулинемией”, в журналі „Клінічна хірургія” № 8, 2001 р. - „Сечовий синдром у хворих з діабетичною стопою”, в  співавторстві в Українському медичному альманаху, 2007, том 10 №1 ” Применение симвастатина у больных инфарктом миокарда и сопутствующим сахарным диабетом 2 типа в ранние сроки заболевания”. Щорічно відвідує конференції, школи, з'їзди кардіологів, пульмонологів, гастроентерологів.

На базі відділення під керівництвом Мазурок Л.М. проходять лікарську практику студенти медичних закладів та лікарі-інтерни. Особлива увага приділяється виконанню Національної програми з профілактики та лікування артеріальної гіпертонії, де пацієнти не тільки нормалізують свій артеріальний тиск перебуваючи в клініці, а й акцентують увагу на проблемі підтримки артеріального тиску на нормальних цифрах 130/85 мм рт. ст. в амбулаторних умовах. Значне місце в роботі терапевтичної клініки займають профілактичні заходи та сучасні методи лікування ішемічної хвороби серця, атеросклерозу, ожиріння та надлишкової ваги.

Лікарі терапевтичного відділення

Медичні сестри терапевтичного відділення

У відділенні терапії працюють лікарі-терапевти з вищою кваліфікаційною категорією: Мазурок Людмила Михайлівна, яка працює в лікарні 27 років та вже 16 років очолює його, Дребот Марина Леонідівна - загальний стаж роботи 27 років, а в КМКЛ №1 вона працює 23 роки; Степаненко Анатолій Олексійович – працює в КМКЛ №1 10 років при загальному стажі в 23 роки; Добродєєва Наталья Степанівна  віддала роботі в лікарні майже16 років. В відділенні працюють два лікаря гастроентеролога: Парчевська Ольга Миколаївна та Маркевич Інна Леонідівна, які мають першу кваліфікаційну категорію та стаж роботи більше 10 років. Лікарі гастроентерологи поглиблено займаються проблемами гепатобіліарної системи при супутній терапевтичній патології.  Вони постійно підвищують свою кваліфікації: відвідують конференції, школи, з'їзди по актуальним питанням терапії, гастроентерології. Відділення приймає хворих в ургентному порядку чотири рази на тиждень, надання медичної допомоги здійснюється цілодобово. Важкохворі в перші дні спостерігаються у відділенні інтенсивної терапії, яке очолює Кононюк Олександр Анатолійович. 

 

Завідуючий відділення інтенсивної терапії
Кононюк Олександр Анатолійович
та лікар відділення реанімації Попелим Л.В.

Співпраця спостерігається і в необхідності проведення в плановому порядку плазмофорезу та гемосорбції терапевтичним хворим.

Можливість прогнозувати перебіг захворювання надає терапевтам імунологічна лабораторія під керівництвом завідуючої Андріанової І.В. Велику допомогу в діагностиці захворювань надають також ПЦР лабораторія, цитологічна, бактеріологічна та біохімічна лабораторії. Інколи тільки клітина або мікроорганізм виводять терапевтів на правильний діагноз.

Унікальні можливості Діагностичного центру дозволяють виявити при незначній симптоматиці онкозахворювання, а також віддиференціювати одне захворювання від іншого.

 

Персонал терапевтичного відділення

Діяльність відділення неможлива без роботи середнього та молодшого  медичного персоналу. Очолює та направляє роботу медичних сестер старша медична сестра Кодрик Наталія Іванівна, яка має загальний стаж роботи 36 років, в лікарні – 26 років,  вищу кваліфікаційну категорію, ідеально володіє технікою сестринських маніпуляцій. Вищу кваліфікаційну категорію мають також медичні сестри: Лідич Тамара Іванівна, Туць Світлана Олександрівна; першу кваліфікаційну категорію має Максимчук Леся Володимирівна. 

На плечі медичних сестер лягає основна кропітка повсякденна праця по виконанню призначень лікаря та спілкування з хворими та їх родичами. Неможливо не відмітити працю молодшого медичного персоналу: Парубець Ніни Володимирівни, яка працює в лікарні 20 років, повсякденно слідкує за санітарно-побутовими умовами у відділенні. Великий потік хворих примушує старшу медичну сестру Кодрик Н.І. та сестру-господиню Парубець Н.В. завжди мобільно виконувати нагальні задачі з організації роботи персоналу. Завжди з доброзичливою посмішкою нагодують пацієнтів молодші медсестри-буфетниці: Куделько Т. Г. та Шкуренко О.Т., які працюють у відділенні 10 років..

Неможливо уявити собі роботу лікарів без допомоги секретаря Курило Наталії Василівни, яка працює в лікарні 17 років. 

 

 

 

 

 

 

Лікарняний банк крові

Травматологічний пункт

Патологоанатомічне відділення

Відділ аптекарського забезпечення

Загальний відділ

Інфо для ДОЗ

Урядова «гаряча лінія»

Урядова «гаряча лінія» - 1545

Медичний портал

Медичний портал

 

Департамент охорони здоров’я

 

Міністерство охорони здоров'я України

Міністерство охорони здоров'я України

 

Київська міська державна адміністрація

КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ДЕКЛАРАЦІЙ осіб, уповноважених на виконання функцій держави

ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ДЕКЛАРАЦІЙ осіб, уповноважених на виконання функцій держави

 

Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення

Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення

 

РОЗКЛАД РОБОТИ ЛІКАРНІ

Київська міська Клінічна Лікарня №1 працює цілодобово:

Телефон приймальні головного лікаря: (044) 564-65-34 

з 9:00 до 18:00
День прийому громадян

СЕРЕДА  10:00-13:00